Zajímavosti


Naše strava

Důležitým faktorem péče o fyzické tělo je výživa. Je ohromující sledovat, jak malou pozornost většina lidí věnuje tomu co jí. Je také podivuhodné, že tělo dokáže z takové jedovaté a nepřirozené stravy tak dlouho přežít.

Člověk vědomý si sám sebe také ví, že jeho energii mu dává nejen zdravá výživa, ale že vyšší energie nefyzikální podoby mu také zajišťuje "výživu", aby byl zdravý a v dobré kondici. Je schopen udržovat svoji vlastní energii čistou a umí jí přijímat z vhodných zdrojů, aby zůstával zdravý na všech úrovních - emocionální, mentální a duchovní.

Uvědomělý člověk ví, že jeho tělo je důležité a zaslouží si tu nejlepší výživu, jakou může dostat. Vybírá si přirozenou stravu obsahující všechny vitamíny, minerály a enzymy, které jeho tělo potřebuje. Kdykoliv organizmus pocítí větší potřebu určité látky, jeho energie mu přesně řekne, co má nějakou dobu jíst. A až je nedostatek vyrovnán, chuť na specifický druh potravy, která tuto chybějící látku obsahuje, spontánně zmizí. Takový člověk má dobrou intuici, protože jeho tělo není zaplaveno toxiny a má dostatek všeho, co potřebuje. U intoxikovaného člověka s mnoha deficity může dávat tělo pouze signál, že má hlad na (dobrou) stravu.

(Dr. Tinus Smits - Inspirující homeopatie)


Odšťavňování - návody a recepty


HOMEOPATICKÁ PORADNA Lucie Mutinská


HOMEOPATIE

Přednášky

Odborná sekce